Aplikacje i programy

Aplikacja internetowa - program komputerowy, który pracuje na serwerze i komunikuje się poprzez sieć komputerową (np. Internet) z komputerem użytkownika wykorzystując jego przeglądarkę internetową. Zaletą takiego rozwiązania jest dostępność do programu z każdego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu. Oczywiście dostęp do aplikacji można ograniczyć koniecznością podania hasła lub stworzyć dla niej bazę użytkowników. Do pisania aplikacji wykorzystuję: PHP, JavaScript, CSS, HTML oraz MySQL dla baz danych.

Do pisania aplikacji wykorzystuję: PHP, JavaScript, CSS, HTML oraz MySQL dla baz danych.

Zrealizowane projekty
Aplikacja specjalistyczna do wykonywania obliczeń i wizualizacji systemów przesównych rozbudowa o możliwość projektowania systemów pod zabudowę ze skosem, zwiększono możliwości wyboru dla systemów aluminiowych, przetłumaczono program na język rosyjski.


Aplikacja internetowa przedstawiająca działanie programu do wykonywania obliczeń i wizualizacji niezbędnej przy projektowaniu aluminiowych i budowlanych systemów przesuwnych. Wykonana dla firmy LAGUNA.


Aplikacja internetowa wykonana dla firmy LAGUNA przedstawiająca działanie programu do wykonywania obliczeń i wizualizacji potrzebnej podczas projektowania aluminiowych systemów przesuwnych.www.dublinowski.pl       e-mail: radek@dublinowski.pl